28 Ağustos 2012

tiyatro medresesi

bir cok blogta "yok soyle tiyatro severim, yok bu kadar sanata asıgım, yok bu kadar film izledim" gibi yazılar okuyorum. ve az once radikalde okudugum makeleden bu denli sanat aşkıyla yananları haberdar etmeyi bir borç biliyorum. sanat için şirincede tarihi bir proje başlamış ve yazık ki şimdi haberdar olmuşum. reklamını yapmaya gerek duymamışlar mı acep? şimdi desteğe ihtiyaçları var. milletce her sey için para toplamaya bayılırız. bu konuda acaba ne kadar caba harcanacak meraktayım.

(aynen radikalden alıntı)
Performans Araştırmaları Derneği tarafından desteklenen Tiyatro Medresesi’nin tamamlanabilmesi için şimdi ciddi bir ekonomik desteğe ihtiyaç var. Tiyatro kampları koordinatörü Erdem Şenocak durumu, “Nefesimiz kesilmiş durumda” diye özetliyor. (Acil tarafından ödenmesi gereken borç miktarı 70 bin TL. 2013 baharına kadar yayılan 201.830TL’lik bir borç daha var...) Maddi destek vermek isteyenler için hesap numaraları aşağıdaki gibi. Tiyatro sanatçılarına ise ayrıca duyurmuş olalım: Günlük 50 TL karşılığında kampta konaklamak, kapanıp çalışmak, prova yapmak mümkün.
Performans Araştırmaları Derneği - Garanti Bankası, Galata Şubesi
(TL) IBAN No: TR88 0006200006800006296716
http://www.tiyatromedresesi.org
Twitter // @TheMadrasa

2 yorum:

A.O Bolat dedi ki...

Ne can sıkıcı durum :(

BERIL dedi ki...

Merhaba, blog unuzu çok beğendim ve hemen takipçiniz oldum. Sizi de kendi blog umda takipçi olmaya beklerim :)http://momsblognote.blogspot.com/

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...