2 Mart 2008

elma+Z'nin vazgecme cabalari

Eğer çok istediğim bir şey gerçekleşmiyorsa belkide Allah beni birşeylerden korumaya çalışıyordur derim. İşte o zaman, aynı konu üzerinde çabalamayı bırakıp vazgeçmek ve bakış açımı değiştirmek, en dogru karardir. (dimi?)
diyelim ki oyle yapip vazgectim ve "mantik abidesi" oldum.
ya vazgectigim icin firsati kacirdiysam?
(iki ucu b*klu degnek)

2 yorum:

Adsız dedi ki...

bloğunuz var ve blogunuzdan para kazanmak istiyorsunuz fakat adsense reklamları fazla bir gelir getirmiyor diyorsanız burada gerekli para kazanma yöntemleri mevcut size uygun birini tercih ederek kazanmaya başlayabilirsiniz

Sulin dedi ki...

pfff sadece 2 deil her yani batmis bir degnek aslinda. ben de cok zor vazgecen, vazgecse de gecmese de kendini avutmak zorunda kalanlardanim. aslinda benim defalarca bahsettigim secim ve kararsizlik olayi bu. soyle diim. 3 ay once zar zor ikna olup bir yere gittim ve 1 ay oraya gitmeyi cok istedim. oraya gittigim ilk gun bir telefon geldi. belki o telefondan vazgecmeyip donseydim yasamadigim durumlar icin uzulcektim ama su an hayatim farkli olacakti. herneyse sey dedim sonra ve simdi de diyorum belki vazgecmeyip gelseydim hala boyle garip yasayacaktim tamam deisik ama yani gariplikte en azindan istedigim yapmis kararimi uygulamis oldum. avunma dunyasi iste.. (cok uzun oldu tyy)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...